Training Oracle ADF 11g Applicatie Ontwikkeling
Datum: 15 t/m 19 april 2013
Spreker: Luc Bors
Prijs: 2.690,- euro Locatie: AMIS
De training is voor ontwikkelaars die webapplicaties met Oracle ADF 11g willen gaan bouwen.
Voor deze training is basiskennis van SQL noodzakelijk. Basiskennis van Java is handig, maar niet essentieel. Een achtergrond in Oracle Forms is (tevens) een goed startpunt voor deze training. ADF ontwikkelaars die al ervaring met Oracle ADF 10g hebben en nu de stap naar Oracle ADF 11g willen zetten en het ook prima vinden nog eens de fundamenten door te nemen zijn ook van harte welkom op deze training.
Oracle's Application Development Framework (ADF) is een framework dat is gebaseerd op Java/JEE standaarden. Oracle ADF 11g en Oracle JDeveloper 11g ondersteunen een zeer productieve, declaratieve ontwikkelmethode waarin de ontwikkelaar met WYSIWYG-editors, uitgebreide drag&drop ondersteuning, property palettes en wizards de basis van (transactionele) web based applicaties ontwikkelt. Met deze methode en toolstack is webapplicatie-ontwikkeling allereerst een declaratief proces en pas bij geavanceerde functionaliteit een zaak van programmeren. In de training krijg je in heel beperkte mate met Java te maken.
In deze training maak je kennis met de ADF Business Components (ADF BC) die SQL gebruiken om de database binnen de Java-applicatie beschikbaar te stellen. In ADF Business Components implementeren we validatieregels, associaties en afgeleide attributen. Na de kennismaking met ADF Business Components volgt een introductie van Java Server Faces. Java Server Faces is de basis voor ADF Faces. ADF Faces is een zeer rijke Web 2.0-componenten-verzameling om interactieve webpagina’s mee te ontwikkelen. Het werken met deze componenten is het volgende onderdeel in deze training. Nadat ADF Business Component en ADF Faces zijn behandeld, wordt ADF Data Binding geïntroduceerd. ADF Databinding is feitelijk de lijmlaag tussen ADF Business Components en ADF Faces. Uiteraard is er ook uitgebreid aandacht voor de ADF Controller. Het onderdeel van het framework waarin de flow in de applicatie wordt gedefinieerd en eigenlijk de kapstok voor alle ADF applicaties en voor hergebruik.
Tijdens deze training komen de volgende onderwerpen aan de orde:
Deze training duurt 5 dagen. De kosten voor het volgen van deze vijfdaagse Oracle ADF 11g training bedragen € 2.690,-.
ADF Masterclass
Na de training ken je de weg in JDeveloper, kan je de Business Tier van ADF applicaties implementeren met ADF Business Components, kan je ADF Data Binding inzetten en ben je in staat ADF Faces toe te passen voor het bouwen van rijke Web 2.0-applicaties met AJAX-inside.
Na deze training heb je voldoende kennis om zelfstandig een eenvoudige ADF applicatie te ontwikkelen en kun je op volle toeren meedraaien in een ADF ontwikkelteam.
De trainingen vinden plaats in het AMIS pand aan de Edisonbaan 15 te Nieuwegein. Trainingsdagen duren van 9:00 uur tot 17:00 uur, met een pauze van 12:00 tot 13:00 uur.
Bel of mail
Wieteke Gaykema E-mail of bel 06-46646430