Training: Oracle JHeadstart – 10g
Doelgroep
Onder de doelgroep van deze training vallen programmeurs die webapplicaties willen bouwen met JHeadstart.
Voorkennis
Voor deze training is kennis van ADF Business components een pré (te verkrijgen via bijvoorbeeld de Oracle ADF training).
Omschrijving
Oracle JHeadstart voegt nog een extra dimensie qua productiviteit, structuur, toegankelijkheid en gebruiksgemak toe aan Oracle's Application Development Framework (ADF). Het stelt je in staat om met een minimum aan effort en kennis, zeer productief, de meest uitgebreide en complexe user interfaces te bouwen.
Onderwerpen
De volgende onderwerpen komen in deze training aan de orde:
• Genereren van eenvoudige ADF applicaties
• Genereren van meer complexe ADF applicaties (met Trees, Shuttles, List of Values, complexe navigatie)
• Internationalisatie
• Gebruik van templates
• Autorisatie
Duur
De JHeadstart training duurt 3 dagen.
Eventuele vervolgtraining
• ADF Workshop
Trainers
Matthieu de Graaf, Luc Bors en Wouter van Reeven
Wat kun je na de training?
Na het volgen van deze training ben je in staat om ADF applicaties te maken met JHeadstart.
Tarieven 2009
De kosten voor het volgen van de volledige ADF training (vijf dagen) bedragen € 2690,-. Het tarief voor het bijwonen van de JHeadstart training (drie dagen) is € 1620,-. Voor het volledige achtdaagse ADF & JHeadstart trainingstraject zijn de kosten € 4295,-.
Trainingsdata
Oracle JHeadstart - 16 t/m 18 september 2009
Oracle JHeadstart - 18 t/m 20 november 2009
Uiteraard zijn wij bereid om in overleg alternatieve data vast te stellen.
Locatie en tijdstip
Onze trainingen vinden plaats in het AMIS pand aan de Edisonbaan 15 te Nieuwegein. Trainingsdagen duren van 9:00 uur tot 16:30 uur, met een pauze tussen 12:00 uur en 13:00 uur.

