SOA en Integratie, Service oriëntatie als fundament voor verandering!   

Betrouwbaarheid en wendbaarheid zijn van levensbelang in de huidige markt. De time-to-market moet korter. Organisaties hebben vaak moeite met het invullen van integratievraagstukken van processen en systemen. De verwachtingen vanuit de eigen business maar ook uit die van klanten en leveranciers zijn op dit gebied groter dan ooit. IT speelt een cruciale rol in het vergroten van de wendbaarheid van de organisatie. Transformatie van het bestaande IT-landschap en de bestaande IT organisatie is nodig. De vraag is vooral hoe?

De oplossing: service oriëntatie en governance
Externe integratie en het vergroten van wendbaarheid vereisen ontkoppeling. Er zijn duidelijke
afspraken nodig over (keten-) verantwoordelijkheid en onderlinge communicatie. Naast het
oplossen van het vraagstuk van architectuur en services zijn er nog meer vragen te beantwoorden
rondom proces, organisatie, gegevens applicaties en techniek. Bijvoorbeeld: welke nieuwe rollen
en competenties zijn nodig binnen de IT afdeling en hoe verkrijg ik deze kennis? Welke middleware
technologie past het best bij onze bestaande infrastructuur? En natuurlijk, wat zijn de kosten en wat zijn de opbrengsten.

Het resultaat: co-creatie levert de beste basis
Door de bundeling van de expertise van AMIS en die van uw organisatie ontstaat de beste basis voor geborgde wendbaarheid. AMIS heeft een breed portfolio aan diensten. Van specialistisch advies tot en met bouw en beheer. De focus van AMIS als De Oracle Technology partner op integratie gebied, levert u flexibiliteit en kennisontwikkeling van uw eigen organisatie.

Wilt u weten hoe AMIS met SOA kan bijdragen aan uw IT organisatie? Neemt u dan contact met ons op.


André van Dalen

Contact

Bel of mail

André van Dalen

Mobiel +31(6) 46 32 41 00
E-mail André van Dalen

Robbrecht van Amerongen

Case CTB SOA en Integratie
Robbrecht, Projectleider

CTB wilde snellere toegang tot gegevens en bestaande systemen blijven gebruiken, AMIS heeft daarvoor gezorgd met de Oracle Service Bus

Meer...

Master Classes

More...


LinkedInFacebookAMIS snoeppot leeg? Laat hem bijvullen!